• برای مشاهده محصولات ویژه  کلیک کنید

  • مجموعه تازه محصولات کسب کار در منزل ما را مشاهده کنید 

  • به سایت گروه آموزشی نوبل خوش آمدید

کسب کار فیزیکی

در راستای پیشبرد اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، سامانه آموزش  کسب و کار در منزل وبسایت نوبل مفتخر است، با فعالیت در حیطه اشتغال در منزل و گسترش فضای کارآفرینی، بستر کار و اشتغال جویندگان کار را فراهم و دغدغه استخدام و کسب و کار جوانان را تا حد ممکن برطرف سازد و با توجه به بازخوردهای مثبت و استقبال کارجویان از طرح کار در منزل و رضایت درآمدی آنها هر چه قدرتمند تر به فعالیتمان ادامه دهیم .

امیدواریم رضایت شغلی کارجویان مانند همیشه پایدار و رو به افزایش باشد.

امروزه کسب کار های خانگی از بخش های حیاتی و ضروری فعالیتهای اقتصادی کشور های پیشرفته محسوب میشوند . ایجاد کسب و کار خانگی ازنظر ایجاد شغل و نوآوری در عرضه  محصولات یا خدمات ،رفع محدیت ها ، رفع بیکاری جوانان و…موجب تنوع و دگر گونی زیادی در اجتماع و اقتصاد هر کشور میشوند . همچنین برای جوان ها خانم ها (خصوصا خانه دار )… افرادی که میخواهند رئیس خود باشند و… کسب کار های خانگی نقطه شروع مناسبی برای راه اندازی کسب کار شخصی و ثروت آفرینی است زیرا راه اندازی آن در مقایسه با دیگر انواع کسب کارها  ساده تر و کم هزینه تر می باشد .

پیش از ثبت نام به اطلاع کلیه کارجویان محترم میرسانیم ،وبسایت نوبل ، یک سامانه فعال در حوزه  آموزش  اشتغال و کار در منزل است که در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است. و مجوز نشر دیجیتال بر خط از مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال(سرآمد) با هدف اشتغال زایی در منزل تاسیس گردیده است و در حال حاضر یکی از بزرگترین سامانه مشاغل اینترنتی در کشور است .

 

توضیحات پکیج آموزشی :

  1. اموزش بسته بندی انواع حبوبات
  2. تولید انواع زیورآلات و بدلیجات
  3. تولید انواع شیرینی جات و ترشیجات
  4. تولید انواع گل های مصنوعی
  5. تولید عروسک سازی
  6. آموزش خیاطی0تا 100
  7. همراه با کتاب موفقیت در کسب و کارهای خانگی    
  • کلیه محصولات همراه با فیلم آموزشی میباشند  

میزان درآمد تقریبی :

میزان درآمد روزانه  طبق اظهارات خود کارجویان به طور میانگین  80 الی 200 هزار  تومان  عنوان شده است

ثبت نام:

ثبت نام کارجویان محترم از دو مرحله اصلی تشکیل میشود و هر دو مرحله باید به صورت کامل انجام شود:

ثبت دقیق اطلاعات تکمیلی کارجو در هنگام ثبت نام

پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام در سامانه و تایید نهایی

قیمت  محصول 30.000هزار تومان میباشد با تخفیف 50%

هزینه‌ای نهایی  ثبت نام در سامانه مبلغ 15.000 هزار  تومان به عنوان تعرفه جهت بهره برداری از بانک اطلاعات داخل پکیج آموزش کار در منزل میباشد، جهت اطلاع از نحوه کار به قسمت سوالات متداول مراجعه فرمایید.

توجه : ثبت نام به معنی قبول شرایط و قوانین میباشد.